Ангел Русев стана за шести пореден път европейски шампион по вдигане на тежести. В категория до 60 кг на шампионата на Стария континент в Батуми българинът завърши с двубой 275 кг и изпревари със само един килограм арменеца Гарник Чолакян.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?