Прогресивна България" на бившия президент Румен Радев води убедително в новия парламент с 44.723%, а ГЕРБ е втори с 13.388%, изпреварвайки ПП-ДБ, които имат 12.807%.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?