Премиерът на Хърватия Андрей Пленкович обяви ново понижение на цените на горивата. Мярката влиза в сила от утре за 14 дни. Съгласно решението максималната цена на бензина ще бъде 2,18 куните, а на дизелово гориво - 2,25 куните.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?