Правителство ще има още от първия мандат. Това заяви президентът Илияна Йотова в първия си коментар след изборите в неделя и очаква още следващата седмица да бъде свикано Народното събрание. "През следващата седмица ще има свикване на...
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?