Кметът на Стара Загора Живко Тодоров обяви, че се оттегля от ръководството на ГЕРБ, за да поеме отговорност за изборния резултат на партията. Той е член на Изпълнителния комитет на партията. Тодоров обяви своя ход чрез социалните мрежи.
Смятате ли, че образованието в България е достъпно и качествено за всички деца?
Гласувай – анкетата се обновява всеки ден