← Назад
новини

Министър Илиев награди медалистите от Европейското първенство по щанги

Екип на BlinkBG 07.05.2026 07.05.2026
Сподели във Facebook
Министър Илиев награди медалистите от Европейското първенство по щанги

Министърът на младежта и спорта Димитър Илиев награди медалистите от Европейското първенство по вдигане на тежести в Батуми, Грузия. Националните ни състезатели спечелиха общо от двете движения и двубоите 14 медала – шест златни, пет сребърни и три бронзови.

При 60-килограмовите Ангел Русев завоюва шеста поредна европейска титла