Над 1,5 тона пилешко месо без документи са иззети на ГКПП Капитан Андреево след съвместна проверка на служители на Българската агенция по безопасност на храните и Агенция ''Митници''. Мясото е намерено в пътнически микробус с българска регистрация.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?