Първите по гласове в петте секции за парламентарните избори на територията на Сърбия са 'Продължаваме промяната - Демократична България' с 613 гласа. На второ място е 'Прогресивна България' с 444 гласа, а на трето място е ГЕРБ-СДС със 131 гласа.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?