ГЕРБ-СДС заема трето място с 13,28%. Коалицията на Румен Радев получила 45,95% от гласовете, а ПП-ДБ са втори с 16,47%. От гледна точка на процентите ГЕРБ-СДС е на трето място.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?