Изборите в София са печелили от Румен Радев, водач на "Прогресивна България", с малка преднина пред ПП-ДБ. След като над 90% от гласовете са били преброени в 25 МИР, над 76% в 24 МИР и 71% в 23 МИР, изходът на изборите вече е ясен.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?