Разлив на петрол в Туапсе е избухнал след украински удар с дрон при нефтопреработвателната рафинерия на 16 април. Това е втората атака в няколко дни на същото място.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?