Дори е странно, че БСП съществуваше над 30 г. след промените в този си вид. Младият лидер Крум Зарков си купи фабрика на 8 септември, сега ще даде оставка, но в него е надеждата за пречистване на партията. Вярвам, че идва краят на БСП.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?