Българките Стефани и Габриела Стоеви спечелиха отборната титла на Франция по бадминтон за сезон 2025-2026. Те бяха част от тима на Страсбург, който победи Фос сюр Мер с 5:1. Сестрите спечелиха и първия двубой от финала на двойки жени.
📊 Дневна анкета
Считате ли, че здравеопазването в България е на подходливо ниво?