Шофьорка се качи на тротоар и се заби в стена в Горна Оряховица, след като изпуснала управление над колата си. Инцидентът станал около 23 ч. в петък и幸имно няма пострадали. Пробите за алкохол и наркотици на жената са отрицателни.
Смятате ли, че образованието в България е достъпно и качествено за всички деца?
Гласувай – анкетата се обновява всеки ден