← Назад
новини

Сменят името на бъдещата метростанция "Витиня" заради "Георги Аспарухов"

Екип на BlinkBG 11.05.2026 11.05.2026
Сподели във Facebook
Сменят името на бъдещата метростанция "Витиня" заради "Георги Аспарухов"

Новото име ще е "Бесарабия"

Смяна на името на една от бъдещите метростанции в район "Подуяне", които ще бъдат пуснати в експлоатация през юли месец ще разгледа на сесията в четвъртък Столичният общински съвет. Става дума за метростанция "Витиня", която се предлага да бъ