Една от причините да се гласува все за някой спасител е в медиите, които след 1989 създаваха чувството за безизходица, вещаейки, че зад ъгъла дебнат страшни неща. Това създава нужда от „спасител“, който да оправи положението в страната.
Смятате ли, че образованието в България е достъпно и качествено за всички деца?
Гласувай – анкетата се обновява всеки ден