Тракийският университет вече разполага с Факултет "Дигитални и зелени технологии". Официално е открит с провеждането на първото Общо събрание. Ректорът проф. Мирослав Карабалиев пожела успех на новия факултет.
Смятате ли, че образованието в България е достъпно и качествено за всички деца?
Гласувай – анкетата се обновява всеки ден