Училищният психолог, библиотекар, заместник-директорите и директорът ще преподават, ако учителят отсъства. Ще се допуска часовете да водят и висшисти в съответната област. Няма да има свободен час.
Смятате ли, че образованието в България е достъпно и качествено за всички деца?
Гласувай – анкетата се обновява всеки ден