На 21 април времето в страната ще се влоши. Още преди обяд облачността ще обхване цялата страна, като ще започнат валежи, придружени от гръмотевици. Най-интензивни и значителни по количество ще бъдат дъждовете в Южна България и по южното Черноморие.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?