В Пловдив е заснет възрастен шофьор, който кара в насрещното по бул. „Цар Борис III Обединител“. Друг водач спрял и му обяснил, че е в грешка, а той след това обърнал и спрял движението.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?