София ще бъде домакин на финала на третия етап на Джиро д'Италия. Столичани ще имат възможност да станат част от специалното подгряващо събитие - велошествието 'София кара Giro', което ще поведе кметът Васил Терзиев.
📊 Дневна анкета
Считате ли, че здравеопазването в България е на подходливо ниво?