Ползването на вода в девет димитровградски села е ограничено поради високи радиологични показатели. Забраната включва селата Златополе, Голямо Асеново, Малко Асеново, Бряст, Странско, Здравец, Длъгнево.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?