Заради аварии е спряно топлоподаването в някои райони от столицата. Без парно и топла вода са абонатните на „Топлофикация София“, които живеят на определени улици в града.
Смятате ли, че българската здравна система е достатъчно добра, за да се справя с увеличаването на здравните проблеми поради екстремалните горещини и други фактори?